روش های کمک

_

کمک های غیرنقدی :

درکنار دریافت کمک‌های نقدی آمادگی قبول کمک‌های اهدایی نیکوکاران به صورت کالاهای اهدایی را نیز دارد. این کالاهای اهدایی به دو گروه کالاهای مصرفی و ساختمانی دسته‌بندی می‌شوند. شما می‌توانید با تماس به موسسه حلیمه سعدیه لیست اقلام و تجهیزات مورد نیاز موسسه و بیمارستان محک مطلع شوید. با توجه به اهمیت اصل شفافیت در حلیمه سعدیه، برای کلیه اقلام غیرنقدی نیز رسید اهدایی صادر می‌شود و ارزش ریالی آن در حساب‌های موسسه منظور می‌گردد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۲۲۳۹۲۴ – ۰۵۴ تماس حاصل نمایید.

 

کمک های نقدی :

موسسه حلیمه سعدیه ارتباط بسیار سازنده و مفیدی با نهادهای حقوقی برقرار نموده و شرکت ها و سازمان ها نقش بسیار مهمی در مجموعه فعالیت های موسسه ایفا می نمایند. موسسه حلیمه سعدیه با پایبندی به اصول شفافیت، پاسخگویی و اعتماد سازی و همچنین تلاش برای دریافت مجوز ها، اعتبارها و استاندارد های بین المللی جایگاه مناسبی را برای شرکت ها و سازمان های علاقمند، برای انجام مسوولیت های اجتماعی خود ایجاد نموده است.

نیکوکاران محترم می توانند کمک های ریالی خود را به شماره حسابهای زیر به نام موسسه خیریه حلیمه سعدیه واریز کنند.

 

بانک ملت :

شماره حساب : ۱۹۵۳۳۳۳۱۵۵

شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۷۵۰۳۴۵۰۵۸

 

بانک توسعه تعاون :

شماره حساب : ۲۳۰۰/۱۱۱/۱۷۵۱۸۱۱/۱

 

 

لوازم التحریر :

کمک به هزینه تحصیل کمک به علم و دانش و فضیلت در جامعه است و برای ارزش و اهمیت آن حد وحدودی متصور نیست. کاری است الهی، انسانی و اخلاقی.

 

ذبح گوسفند :

ذبح گوسفند قربانی و حیوانات حلال گوشت مانند مرغ و خروس در آئین اسلام مستحب شمرده شده است. ذبح گوسفند عقیقه دعا و تشریفات خاصی دارد که ذکر نام فرزند و نام پدر در آن ضروری است. ذبح گوسفند تقصیری حج نیز مربوط به حجاج میباشد.